۱۷:۲۵:۵۱ - چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ آیت‌الله حائری شیرازی
چرا باید نسبت به دیدار با بهائی‌ها موضع گرفت؟
آیت‌الله حائری شیرازی از اساتید اخلاق گفت: اینکه علمای بزرگ نسبت به مراوده فرزند یک شخصیت با افراد شناخته‌شده‎ بهائیت موضع‌گیری می‎کنند؛ به دلیل استشمام عادی‌سازی روابط با آن‌هاست. چند روز پیش بود که تصویر دیدار و مراوده فائزه هاشمی با برخی چهره‌های فرقه ضاله بهائی دیدار کرد. این دیدار واکنش علما و مراجع را […]

آیت‌الله حائری شیرازی از اساتید اخلاق گفت: اینکه علمای بزرگ نسبت به مراوده فرزند یک شخصیت با افراد شناخته‌شده‎ بهائیت موضع‌گیری می‎کنند؛ به دلیل استشمام عادی‌سازی روابط با آن‌هاست.

چند روز پیش بود که تصویر دیدار و مراوده فائزه هاشمی با برخی چهره‌های فرقه ضاله بهائی دیدار کرد. این دیدار واکنش علما و مراجع را در پی داشت. آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی از اساتید اخلاق در این باره نوشت:

یهود برای استحاله اسلام اهل سنت، وهابیّت تکفیری را جعل نمود و برای استحاله تشیّع، بهائیت را تأسیس کرد. وهابیّت، افراط در سنت‌گرایی است و بهائیت، افراط در تجدّد خواهی و سنت‌شکنی است.

حکم نجاست کافر برای برای پیشگیری از نفوذ کافر در اسلام و مسلمانان است. می‌بینیم مسیحیّت در یهود حل شد. چون حکم به اجتناب از آن‌ها را نداشت. اما اسلام به وسیله حکم نجاستِ کافر، مصونیّت یافت.

اینکه علماء بزرگ نسبت به مراوده فرزند یک شخصیّت با افراد شناخته شده‎ جریان کذایی (بهائیّت) موضع‌گیری می‎کنند؛ دلیلش استشمام عادی‌سازی روابط با ایشان است و عادی‌سازی، در جهت عکس مسئله نجاست کفار است.

انتهای پیام/

منبع: فارس

X پيوند ها
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب