۶:۳۱:۴۲ - دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چرا بهائيت يك فرقه مخرب است؟
وقتي از يك تشكيلات فرقه‌اي صحبت مي‌شود، منظور تشكيلاتي نيست كه صرفاً بر اساس تعريف وظايف، اهداف، عملكرد و… مشخص شده باشد بلكه تشكيلات فرقه‌اي فراتر از يك سازمان رسمي است. تشكيلات فرقه‌ها تشكيلاتي خودكامه است كه اعضا از اهداف آن مطلع نيستند. اعضا فقط به دستوراتی که از جانب تشکیلات صادر می‌شود گوش داده […]

وقتي از يك تشكيلات فرقه‌اي صحبت مي‌شود، منظور تشكيلاتي نيست كه صرفاً بر اساس تعريف وظايف، اهداف، عملكرد و… مشخص شده باشد بلكه تشكيلات فرقه‌اي فراتر از يك سازمان رسمي است. تشكيلات فرقه‌ها تشكيلاتي خودكامه است كه اعضا از اهداف آن مطلع نيستند. اعضا فقط به دستوراتی که از جانب تشکیلات صادر می‌شود گوش داده و آن را بدون هیچ چون و چرا اجرا می‌کنند. تشكيلات در حكم يك اهرم فشار براي تغيير، بازسازي، مجاب كردن و آماده ساختن اعضا جهت انجام مأموريت‌هاي تعيين‌شده است. تشكيلات فرقه‌اي، بسته، مخفي و فراتر از قانون رسمي كشور است كه اساسي‌ترين مسائل اعضا را نيز زير نظر دارد و تمام زندگي آنها را به صورت مستقيم و غيرمستقيم كنترل و برنامه‌ريزي مي‌كند. تشكيلات هر وقت بخواهد مي‌تواند بدون هيچ دليلي عضو را از چرخه خارج كرده و فرد نمي‌تواند براي روزهايي كه در تشكيلات فعال بوده احقاق‌ حق نماید.

همانطور كه مي‌دانيم یکی از این تشکیلات مخوف، فرقه ضاله بهائیت است که اعضا در ساختار فرقه‌اي آن اسیر بوده و مورد بازسازی و استثمار قرار می‌گیرند و تشکیلات، برای آنها هویت فرقه‌ای ایجاد می‌کند. بیشتر مردمي كه در بیرون هستند دام‌ها، حصارها و علمکرد تشکیلات را نمی‌بینند ولی بهترین کسانی که می‌توانند از این جنایات و عملکردهاي تشکیلات پرده بردارند “قربانیانی” هستند که روزگاری در این تشکیلات بوده‌ و امروز با عنایت حق بعد از خروج می‌توانند به روشنگری‌ بپردازند.

در ادامه براي درك بهتر فضاي فرقه‌اي و ساختار تشكيلاتي بهائيت، رفتارهاي تشكيلاتي اين فرقه كه آسيب‌هاي جبران‌ناپذيري را در ابعاد مختلف بر اعضا تحميل كرده، با استفاده از گفتگوهاي قربانيان فرقه به شكل ملموس‌تر نشان داده مي‌شود.

چرا بهائيت يك فرقه مخرب است؟

pdf

دانلود کامل مقاله

X پيوند ها
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب